To jest zaokrąglony prostokąt
To jest zaokrąglony prostokąt
Pablo Software Solutions
Szkoła Podstawowa
z oddziałami integracyjnymi
im. Janusza Korczaka
w Rudzie Bugaj
Strona główna
Historia szkoły
./integracja.html
./nauczyciele.html
./uczniowie2.html
./samorzad.html
Rodziców
./administracja.html
./zajecia pozalekcyjne.html
./informacje.html
./aktualnosci.html
./autobus.html
./swietlica szkolna .html
./biblioteka.html
./zuchy.html
Godziny pracy P. Dyrektor
w roku szkolnym 2017/2018
Poniedziałek 7.30 - 15.30
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 10.00 - 14.00



Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018
Julita Osiecka - Dyrektor Szkoły, zaj. rewalidacji
z archiwum:
Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2008/2009
Ze względu na pełnioną funkcję i możliwość nieobecności dyrektora szkoły w wyżej wymienionych godzinach, prosimy o telefoniczne uzgodnienie spotkania z dyrektorem szkoły.
1. Staszewska Henryka - oddział przedszkolny, świetlica
2. Nadolska Monika - nauczyciel wspierający oddział przedszkolny, zaj. indywidualne
3. Karolina Krupińska - wychowawca klasa I,
4. Aleksandra Weremiuk - nauczyciel wspierający klasa I, logopedia
5. Ewa Kucner - wychowawca klasa II, zajęcia indywidulane
6. Cicha Dorota - wychowawca klasa IIIa, nauczyciel plastyki
7. Ozimek Barbara - nauczyciel wspierający kl. IIIa, rewalidacja
8. Jolanta Ogińska - wychowawca klasa IIIb, zajęcia komputerowe - klasa III, informatyka - kl. IV
9. Jacek Falkenberg - wychowawca klasa IV b, wychowanie fizyczne
10. Renata Krasnodębska - Rogalska - nauczyciel wspierajacy klasa IV b
11. Ewa Zaraś - nauczyciel wspierający - kl. IVa, zajęcia rewalidacji
12. Wdowiak Joanna - logopedia, rewalidacja
13. Aleksandra Skolmowska - wychowawca klasa V, nauczyciel języka polskiego
14. Sobczak Bożena - nauczyciel wspierający klasa V, bibliotekarz
15. Kozłowska Dorota - nauczyciel j. polskiego, wychowawca klasa VII, nauczyciel wspierający kl. II
16. Nauczyciel matematyki klasa IV-VII,  wychowawca kl. VI
17. Stawowska Maria - nauczyciel wspierający klasa VI, świetlica
18. Marzena Lewandowska - nauczyciel religii
19. Aneta Król - nauczyciel j. angielskiego
20. Magdalena Pakulska - Ośmiałowska - nauczyciel języka angielskiego
21. Piotr Rapiński - nauczyciel historii
22. Beata Szulc - Szymczak - nauczyciel fizyki, chemii, informatyki
23. Katarzyna Zaspa - nauczyciel języka niemieckiego
24. Małgorzata Abramczyk - nauczyciel przyrody
25. Ciołkowska Anna - nauczyciel muzyki
26. Agnieszka Wierzyńska - nauczyciel wspierający klasa VII
27. Agnieszka Pawłowska - nauczycie wspierający klasa VII, psycholog
28. Pietrzak Robert - nauczyciel techniki, informatyki
29. Kurczyna Dariusz - pedagog szkolny
30.Tyluś Aleksandra - nauczyciel terapii pedagogicznej, rewalidacji


Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2014/2015
Od lewej siedzą: Kamila Wyderka, Dorota Kozłowska, Małgorzata Nadrowska, Dyrektor Julita Osiecka, Joanna Wdowiak, Barbara Ozimek, Bożena Sobczak.
Od lewej stoją: Jacek Falkenberg, Violetta Sibilska Nolbrzak, Maria Stawowska, Karolina Krupińska, n- l matematyki, Emila Wólczyńska, Aleksandra Skolmowska, Marzena Lewandowska, Teresa Kacprzak, Jolanta Ogińska, Dorota Cicha, Aleksandra Tyluś.
fot. Kamila Wyderka